Our City MTA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-21 20:32:17

Bartek1
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-17
Liczba postów: 9
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Pierwsza rekrutacja do Pogotowia Ratunkowego

Dobry wieczór !

Z dniem dzisiejszym jako Dyrektor Pogotowia Ratunkowego chciałbym otworzyć rekrutację.Wymagań jest trochę dużo ale to już zależy od osoby która pisze podanie.Poniżej przedstawiam wzór oraz wymagania :

Wymagania:
-Minimum 13 lat
-Wiedza na temat medycyny
-Zachowywanie kultury osobistej
-Godne reprezentowanie frakcji
-Podporządkowywać się wyższym rangom



Wzór:
Imię:
Wiek:
Coś o sobie (Minimum 5 zdań)
Dlaczego frakcja Pogotowie Ratunkowe (Minimum 5 zdań)
Czy masz sprawny mikrofon?:
Czy znasz regulamin?:
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbie?:
Dlaczego akurat mamy Ciebie wybrać?:
Twój Podpis:


UWAGA , PODANIA PISZEMY POD TYM TEMATEM !!!!!! , INNE PODANIA PISANE PO ZA TYM TEMATEM BĘDĄ ODRZUCANE !!!

Pozdrawiamy , zarząd Pogotowia Ratunkowego.

Ostatnio edytowany przez Bartek1 (2016-12-21 20:33:04)

Offline

#2 2016-12-22 15:42:49

BARCIU
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-19
Liczba postów: 2
Windows 7Internet Explorer 11.0

Odp: Pierwsza rekrutacja do Pogotowia Ratunkowego

Imię:Bartosz
Wiek:13
Coś o sobie (Minimum 5 zdań)Na imię mam Bartosz. Mam 13 lat, pochodzę i mieszkam w województwie Podkarpackim. Jestem miłym, wesołym bez nałogowym "Dzieciakiem" lubiącym dużo mówić i pomagać. Interesuję się motoryzacją, elektroniką... Lubię grzebać przy samochodach z wujkiem oraz przy elektronice domowej i samochodowej. Właśnie idę do ostatniej 1gimn szkoły Podstawowej.  W przyszłości chciałbym zajmować się pomaganiem Wam. Tyle chyba wystarczy.
Dlaczego frakcja Pogotowie Ratunkowe (Minimum 5 zdań):Ponieważ ta frakcja wydaję mi się interesująca i fajna. Tak jak powiedziałem wcześniej lubię pomagać i chcę pomagać, dlatego też wybrałam akurat tą pracę. Oprócz tego myślę, że mało osób na serwerze jest z pogotowia i chciałabym wam pomóc. To jest moja misja niesienia pomocy poszkodowanym w wypadkach. Oprócz tego chodzę do MDP.
Czy masz sprawny mikrofon?:Tak, razem z komunikatorami.
Czy znasz regulamin?: Tak, jasne.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbie?: Codziennie 2-4h ale Tygodniowo 10-12h
Dlaczego akurat mamy Ciebie wybrać?: Ponieważ byłem w PR na innych serwerach i tu też chce spróbować.
Twój Podpis: BARCIOOOO

Offline

#3 2016-12-22 21:19:44

Kaps3L
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-22
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Pierwsza rekrutacja do Pogotowia Ratunkowego

Imię: Kacper
Wiek: 15
Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Mam na imię Kacper , mam 15lat , mieszkam w tarnowie (małopolska) , kręci mnie motoryzacja oraz składanie komputerów (czasem ich naprawianie) Jestem pozytywnie nastawiony do całego otoczenia. Jestem miły , (mam dziewczyne ale to chyba nie potrzebne w podaniu xd) Lubię pracować w grupach lub w parach. Lubię grać w piłkę nożną oraz ręczną , chodzę w gimnazjum do klasy sportowej. i to chyba tyle ode mnie
Dlaczego frakcja Pogotowie Ratunkowe (Minimum 5 zdań): Frakcjia PR ponieważ naprawdę lubię pomagać innym ludzią , oraz graczą.Frakcja ta jest interesująca , bardzo mi się podoba interior PR oraz sama baza zewnątrz. Myślę że naprawdę bym się spisywał na medal będąc w tej frakcji. Mam nadzieje że się dostanę. Z poważaniem Kaps3L
Czy masz sprawny mikrofon?: Tak
Czy znasz regulamin?: Tak
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbie?: 10h tygodniowo
Dlaczego akurat mamy Ciebie wybrać?: Ponieważ znam się na odgrywaniu RP , oraz byłem liderem SAMA na pewnym dobrze rozwiniętym serwerze.
Twój Podpis: Kaps3L

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kairos - cargohitlogistic - muonlinecenter - santos - czatukici