Our City MTA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-17 01:02:52

nivef
Supporter
Dołączył: 2016-12-11
Liczba postów: 10
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

PIERWSZA REKRUTACJA DO TAXI COMPANY LAS VENTURAS [TCLV]

Witam, z tej strony Szef Taxi Company Las Venturas, a to jest pierwsza rekrutacja do frakcji.
Wzór:
Nick z gry:
Wiek:
Opisz siebie:
Czy posiadasz prawo jazdy KAT. A,B,C?:
Oceń w skali 1/10 swoją kontrole nad pojazdem:
Oceń w skali 1/10 znajomość mapy San Andreas?:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz Skype?:
Dołączasz do nas na chwilę, czy masz zamiar być stałym pracownikiem?:
Dlaczego TCLV?:
Dlaczego Ciebie mam właśnie wybrać?:
Czy możesz bezproblemowo się wypowiadać?:
Czy masz jakiekolwiek doświadczenie związana z frakcją? (jesli tak, to jakie):
Czy akceptujesz regulamin TCLV?:

Wyniki pojawią się, gdy ujże odpowiednią ilość dobrych podań.
PODANIA PISAC W ODPOWIEDZI  ! ! !

Ostatnio edytowany przez nivef (2016-12-17 01:04:17)

Offline

#2 2016-12-17 12:04:59

Kappa
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-17
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: PIERWSZA REKRUTACJA DO TAXI COMPANY LAS VENTURAS [TCLV]

Nick z gry: Kappa.
Wiek: Mam 13 lat.
Opisz siebie: Mam na imię Kacper i jestem uczniem szóstej klasy szkoły podstawowej. Wraz z rodzicami, siostrą i bratem mieszkamy na Śląsku w małej wsi. Od dziecka fascynuję się informatyką. Jak wyglądam? Jestem niskim chłopakiem (149cm). Jestem szczupłą osobą, mój kolor oczu to zieleń, a włosów to brąz. Koledzy z szkoły nazywają mnie "Nałogowcem MTA', mówią tak do mnie bo bardzo dużo gram w MTA. Na co dzień jestem chłopakiem spokojnym. Staram sie jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki i dbam o to, by nie mieć zaległości w nauce. Codziennie ćwiczę, po to aby utrzymać formę, wiem że tylko praca nad sobą pozwoli mi osiągnąć swój cel. Moja przygoda z grami nauczyła mnie, że trzeba walczyć o swoje i przede wszystkim sie nie poddawać. W ludziach cenię szczerość, życzliwość, gotowość o niesienia pomocy graczom. Lubię sie śmiać i aktywnie spędzać czas. Myślę, że jestem lubiany przez innych, i chciałbym żeby tak zostało 
Czy posiadasz prawo jazdy KAT. A,B,C?: Na chwilę obecną tylko B. jeśli będzie to wymagane to na pewno zdam [dblpt])
Oceń w skali 1/10 swoją kontrole nad pojazdem: Według mnie 9/10
Oceń w skali 1/10 znajomość mapy San Andreas?: Zależy.. bo lokalizacje z gry (Miasta, i inne obiekty) to 8/10 A jeśli chodzi o serwer to 6/10 ;/
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Oczywiście
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz Skype?: Posiadam te komunikatory.
Dołączasz do nas na chwilę, czy masz zamiar być stałym pracownikiem?: Oczywiście że stałym.. jaki był by sens pójścia do frakcji, po czym jej opuszczenia?
Dlaczego TCLV?: Dlaczego? Ponieważ chciałbym spróbować czegoś nowego. [dblpt])
Dlaczego Ciebie mam właśnie wybrać?: Dlaczego mnie? Już tłumaczę. Jestem osobą zdyscyplinowaną oraz spokojną. Chętnie będę pomagał graczom (Choćby podwieź pod Szkołę Prawo Jazdy).
Czy możesz bezproblemowo się wypowiadać?: Oczywiście [dblpt]) Parę osób może to potwierdzić [dblpt]D
Czy masz jakiekolwiek doświadczenie związana z frakcją? (jesli tak, to jakie): Przyznam szczerze, żadne :\
Czy akceptujesz regulamin TCLV?: Tak, wszystko sobie przeczytałem [dblpt])

Pozdrawiam Kappa.


Hey Kappa Kappa Hey! [dblpt]) - https://youtu.be/XpTZlXn3pxY

Offline

#3 2016-12-17 12:56:33

MrLukas
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-17
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 42.0.2393.85

Odp: PIERWSZA REKRUTACJA DO TAXI COMPANY LAS VENTURAS [TCLV]

Nick z gry: MrLukas
Wiek: 17
Opisz siebie: Mam opisać siebie, okej. Mam 17 lat, chodzę do zawodowej szkoły, w kierunku mechanik pojazdów samochodowych. W wolnych chwilach robię projekty muzyczne i wrzucam je na YT. Tak mam pasję, jeżdzę na crossie. Na razie tylko Loncin 125, ale już nie długo ktm'ka będzie ;]
Czy posiadasz prawo jazdy KAT. A,B,C?: Posiadam B, reszta to kwestia czasu.
Oceń w skali 1/10 swoją kontrole nad pojazdem: 10/10
Oceń w skali 1/10 znajomość mapy San Andreas?: 8/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Jasne.
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz Skype?: Posiadam TS3.
Dołączasz do nas na chwilę, czy masz zamiar być stałym pracownikiem?: Stałym, reszta mnie, że tak powiem nie obchodzi ;]
Dlaczego TCLV?: Byłem na innych serwerach i myślę, że i tutaj dam radę.
Dlaczego Ciebie mam właśnie wybrać?: Tak jak pisałem wyżej. Byłem na innych serwerach i tutaj także chciałbym spróbować swoich sił.
Czy możesz bezproblemowo się wypowiadać?: Jasne, że tak [dblpt]D
Czy masz jakiekolwiek doświadczenie związana z frakcją? (jesli tak, to jakie): Pisałem wyżej ;]
Czy akceptujesz regulamin TCLV?: Akceptuje.

Offline

#4 2016-12-17 13:54:45

PatrykWinner
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-17
Liczba postów: 3
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: PIERWSZA REKRUTACJA DO TAXI COMPANY LAS VENTURAS [TCLV]

Nick z gry:PatrykWinner
Wiek:15
Opisz siebie:Jestem spokojny,kulturalny.Nie jestem konfliktowy.
Czy posiadasz prawo jazdy KAT. A,B,C?:Tak
Oceń w skali 1/10 swoją kontrole nad pojazdem:8.5/10
Oceń w skali 1/10 znajomość mapy San Andreas?:8.5/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz Skype?:Tak
Dołączasz do nas na chwilę, czy masz zamiar być stałym pracownikiem?:Oczywiście ze tak
Dlaczego TCLV?:Spodobała mi się ta frakcja.Lubie podwozić innych graczy.
Dlaczego Ciebie mam właśnie wybrać?:Rzetelnie wypełniam nadane mi zadania.Lubie pracować w grupie.
Czy możesz bezproblemowo się wypowiadać?:Tak
Czy masz jakiekolwiek doświadczenie związana z frakcją? (jesli tak, to jakie):Bylem na innych serwerach w Taxi.
Czy akceptujesz regulamin TCLV?:Tak

Offline

#5 2016-12-17 15:22:53

Siduu
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-17
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: PIERWSZA REKRUTACJA DO TAXI COMPANY LAS VENTURAS [TCLV]

Nick z gry: Siduu
Wiek: 14 lat
Opisz siebie: Jestem tzw. Gimbem/Gimbazjalistą w 2 klasie i mam na imię Wiktor. Co by tutaj dużo gadać [dblpt]p Lubie grać w wszelkie GTA i tego typu gry no i CsGo również ale nie o tym :3 Nie lubię dużo pisać więc to byłoby na tyle. :3
Czy posiadasz prawo jazdy KAT. A,B,C?: Kat B tak, ale kat. A oraz kat. C mogę zdać w każdej chwili [dblpt]) nie sprawi mi to żadnej trudności (tak mi się wydaje)
Oceń w skali 1/10 swoją kontrole nad pojazdem: 8
Oceń w skali 1/10 znajomość mapy San Andreas?: 7
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz Skype?: Tak
Dołączasz do nas na chwilę, czy masz zamiar być stałym pracownikiem?: Mam zamiar być stałym pracownikiem ale nie mam pojęcia jak to wyjdzie
Dlaczego TCLV?: Nie wiem. Może to dla tego, że lubię jeździć autami i pomagać w ten sposób innym :3
Dlaczego Ciebie mam właśnie wybrać?: Jestem dobrym kierowcą i potrafię zająć klijenta konwersacją podczas jazdy [dblpt])
Czy możesz bezproblemowo się wypowiadać?: Czasem zdaży mi się, że zwyczajnie się zatnę bo będę zestresowany ale tak to na spokojnie [dblpt])
Czy masz jakiekolwiek doświadczenie związana z frakcją? (jesli tak, to jakie): Na kilku serwerach byłem w frakcji/organizacji taksówkarskiej i miałem same rekomendacje.
Czy akceptujesz regulamin TCLV?: Tak, wszystko jest spoko

Offline

#6 2016-12-17 15:50:27

Quizorr
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-17
Liczba postów: 2
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: PIERWSZA REKRUTACJA DO TAXI COMPANY LAS VENTURAS [TCLV]

Nick z gry: Quizorr
Wiek: 12
Opisz siebie: Witam jestem Adrian mam 12 lat i lubię grać w piłkę ręczną. Gram w MTA od około 2 lat i znam dość dobrze mapę
Czy posiadasz prawo jazdy KAT. A,B,C?: B
Oceń w skali 1/10 swoją kontrole nad pojazdem: 7/10
Oceń w skali 1/10 znajomość mapy San Andreas?: 8/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Za niedługo
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz Skype?: Tak
Dołączasz do nas na chwilę, czy masz zamiar być stałym pracownikiem?: Stałym pracownikiem
Dlaczego TCLV?: Ponieważ bardzo lubię jeździć po mapie San Andereas i chcę zobaczyć się w tej frakcji [dblpt]D
Dlaczego Ciebie mam właśnie wybrać?: Ponieważ znam się na rzeczy
Czy możesz bezproblemowo się wypowiadać?: Tak
Czy masz jakiekolwiek doświadczenie związana z frakcją? (jesli tak, to jakie): No kiedyś byłem w TAXI dość dobrze mi szło
Czy akceptujesz regulamin TCLV?: Tak

Offline

#7 2016-12-18 15:14:28

Arecki927
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-18
Liczba postów: 1
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: PIERWSZA REKRUTACJA DO TAXI COMPANY LAS VENTURAS [TCLV]

Nick z gry: Arecki927
Wiek: 22
Opisz siebie: Witam jestem Arek mam 22 lat i lubię grać w różne gry . Gram w MTA od około 7 lat i znam dość dobrze mapę
Czy posiadasz prawo jazdy KAT. A,B,C?: B
Oceń w skali 1/10 swoją kontrole nad pojazdem: 9/10
Oceń w skali 1/10 znajomość mapy San Andreas?: 10/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz Skype?: Tak
Dołączasz do nas na chwilę, czy masz zamiar być stałym pracownikiem?: Stałym pracownikiem
Dlaczego TCLV?: Ponieważ bardzo lubię jeździć po mapie San Andereas i chcę zobaczyć się w tej frakcji [dblpt]D
Dlaczego Ciebie mam właśnie wybrać?: Ponieważ znam się na rzeczy
Czy możesz bezproblemowo się wypowiadać?: Tak
Czy masz jakiekolwiek doświadczenie związana z frakcją? (jesli tak, to jakie): Nie ponieważ na innym serwerze miałęm być w Frakcji ale nwm co się stało bo serwer ich chyba upadł i forum też
Czy akceptujesz regulamin TCLV?: Tak

Offline

#8 2016-12-18 15:16:18

Fartex
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-18
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: PIERWSZA REKRUTACJA DO TAXI COMPANY LAS VENTURAS [TCLV]

Nick z gry: Fartex
Wiek: Mam 13 lat.
Opisz siebie: Witajcie, mam na imię Hubert i mam 13 lat.Uczęszczam, do Szkoły w Jankowie Przygodzkim.Mam siostrę która ma 17 lat i uczy się w Zespole szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim.Moim obecnym, miastem w którym mieszkam jest Ostrów Wielkopolski.Moim, hobby jest Straż Pożarna, uczęszczam na treningi i czasami uczestniczę w turniejach.Na turniejach SP mamy dużo przeszkód np. takie jak płotki czy też czołganie się pod ławkami.Gdy byłem mały uczęszczałem na treningi Piłki Nożnej do klubu LKS Barycz.Grało, mi się tam grało, tak samo jak w SP miałem różne turnieje z różnymi klubami.Miałem, plany wypisać się z LKS Barycz i pójść do tak zwanej Centry lecz tak się nie stało.Bardzo, często wypadam na miasto z przyjaciółmi.Wśród rówieśników jestem osobą miłą, sympatyczną i dosyć wyrozumiałą.Lubię, pomagać osobą słabszym np. w nauce.Moje lubiane tryby gry to np. Fabuła, RPG czy też Przygoda.Mam zwierzątko domowe zwane chomikiem.
Czy posiadasz prawo jazdy KAT. A,B,C?: Tak, owszem.
Oceń w skali 1/10 swoją kontrole nad pojazdem: 10/10
Oceń w skali 1/10 znajomość mapy San Andreas?: 8/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak, owszem.
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz Skype?: Oczywiście, że tak.
Dołączasz do nas na chwilę, czy masz zamiar być stałym pracownikiem?: Mam zamiar, być stałym pracownikiem.
Dlaczego TCLV?: Chciałbym, dołączyć do owej frakcji iż chciałbym spróbować czegoś nowego.
Dlaczego Ciebie mam właśnie wybrać?: Myślę, że się nadam iż jestem bardzo ogarniętą osobą i rozumiem o co chodzi w Taksówkach, to transport ludzi do różnych miejsc.
Czy możesz bezproblemowo się wypowiadać?: Tak, lecz zależy o jaką sprawę chodzi.
Czy masz jakiekolwiek doświadczenie związana z frakcją? (jesli tak, to jakie): Niestety, nie mam lecz rozumiem o co w niej chodzi.
Czy akceptujesz regulamin TCLV?: Tak, owszem.
Pozdrawiam, lidera owej frakcji Nivefa jak i życzę wszystkim powodzenia!

Offline

#9 2016-12-18 15:25:59

Smarek
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-18
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: PIERWSZA REKRUTACJA DO TAXI COMPANY LAS VENTURAS [TCLV]

Nick z gry: Smarek
Wiek: 15
Opisz siebie: Cześć mam na imie Wiktor w MTA gram 3 lata. Byłem w taxi na 4li*e 1,5 roku temu postanowiłem odejść z tej frakcji na ty serwerze bo chciałem pograc ze znajomimi na innych serwerach. Mape znam na pamięć.
Czy posiadasz prawo jazdy KAT. A,B,C?: B
Oceń w skali 1/10 swoją kontrole nad pojazdem: 10
Oceń w skali 1/10 znajomość mapy San Andreas?: 10
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz Skype?: Posiadam
Dołączasz do nas na chwilę, czy masz zamiar być stałym pracownikiem?: Gdy bym sie dostał do frakcji bym był stałym pracownikiem w Mta dziennie gram cały dzień.
Dlaczego TCLV?: Dlaczego bo spodobała mi sie ta frakcja jak kiedyś byłem w nie na innych serwerach.
Dlaczego Ciebie mam właśnie wybrać?: Dlaczego ja ? ponieważ znam mape na pamieć i umiem jeździć pojazdem.
Czy możesz bezproblemowo się wypowiadać?: Tak
Czy masz jakiekolwiek doświadczenie związana z frakcją? (jesli tak, to jakie): Grałem 1,5 roku temu na 4li*e i byłem tam 5 miesiecy postanowiłem odejść i pograc ze znajomymi.
Czy akceptujesz regulamin TCLV?: Pewnie!

Offline

#10 2016-12-19 22:17:06

Puma
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-19
Liczba postów: 1
Windows 8.1Internet Explorer 11.0

Odp: PIERWSZA REKRUTACJA DO TAXI COMPANY LAS VENTURAS [TCLV]

Nick z gry: Puma
Wiek:12
Opisz siebie: Jestem miłym fajnym spokojnym graczem mam wesoły charakter jestem lubianym graczem na serwerach rpg.
Czy posiadasz prawo jazdy KAT. A,B,C?: Tak
Oceń w skali 1/10 swoją kontrole nad pojazdem: 10/10
Oceń w skali 1/10 znajomość mapy San Andreas?: 10/10
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Ta
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz Skype?: Ta
Dołączasz do nas na chwilę, czy masz zamiar być stałym pracownikiem?: Stałym
Dlaczego TCLV?: Dlaczego TCLV? dlatego uważam że ta frakcja jest najlepsza na tym serwerze i chciałbym spróbować swoich sił w tej frakcji bo miałem już szanse i jej nie zmarnowałem i dlatego chciałem się dostać do tej frakcji bo można pomagać graczom wozić ich jak nie mają aut i można bardzo dużo się nauczyć od graczy/administracji.
Dlaczego Ciebie mam właśnie wybrać?: Bo chciałbym dostać się na rangę moderatora bo chcę pomagać graczom i robić różne przejazdy dla nich bo uwielbiam grać na tym serwie szkoda że gram tu 1 dzień ale bardzo pokochałem ten serwer i chciałbym podwozić graczy i będę bardzo aktywny na serwerze gram tak od rana do 22;00 i bardzo bardzo chciałbym zostać wybrany na taxówkarza bo ta frakcja jest bardzo fajna i można się dużo nauczyć i jestem spoko facet miły szczęśliwy wesoły i aktywnym chłopakiem jestem zawsze pomocnym z strony gracza i moderatora kocham być Taxówkarzem to jest taka frajda z pomagania graczom i chciałbym żebym był najlepszym taxówkarzem na serwerze.
Czy możesz bezproblemowo się wypowiadać?: Tak
Czy masz jakiekolwiek doświadczenie związana z frakcją? (jesli tak, to jakie): Tak
Czy akceptujesz regulamin TCLV?: Tak

Offline

#11 2016-12-22 10:42:09

KacperDyszka
Administrator
Skąd: Madryt
Dołączył: 2016-12-11
Liczba postów: 6
WWW
Windows 7Chrome 54.2.2840.59

Odp: PIERWSZA REKRUTACJA DO TAXI COMPANY LAS VENTURAS [TCLV]

REKRUTACJA OFF

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
qsg-ostatnia-nadzieja - statelife - drfsdfs - everis - loofcraft